Strona główna


Otwarcie biblioteki

 

 

SZANOWNI CZYTELNICY

BIBLIOTEKA BĘDZIE DOSTĘPNA  OD DNIA 19.05 2020 R.


OBSŁUGUJEMY UŻYTKOWNIKÓW W NASTĘPUJĄCYM ZAKRESIE.
ZWROTY KSIĄŻEK
wypożyczenia książek po uprzednim zamówieniu określonych pozycji
książkowych poprzez pocztę elektroniczna

wypozyczalnia@asp.lodz.pl lub
SMS tel 605421333


prosimy o stosowanie się do w/w zasad
czytelnia nie będzie udostępniana użytkownikom
Przed wejściem do biblioteki należy obowiązkowo dezynfekować ręce płynem
dezynfekcyjnym


godziny otwarcia biblioteki poniedziałek (monday)  piątek (friday) 10.30 - 12.30  do odwołania

 
.
 
Uwaga komunikat

Uwaga studenci I roku!!!

 
Biblioteka ASP przypomina studentom I roku studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich o konieczności zaliczenia przysposobienia bibliotecznego. 

Przysposobienie biblioteczne jest dostępne na stronie biblioteki z poziomu menu lub pod linkiemhttp://biblioteka.asp.lodz.pl/mood/
Kurs zakończony jest testem.
 
 

Informujemy, że zostało uruchomione Obowiązkowe Przysposobienie Biblioteczne dla studentów I-go roku. Przysposobienie biblioteczne jest dostępne na stronie biblioteki z poziomu menu lub pod linkiem. Kurs zakończony jest testem. Zaliczenie testu potwierdzenia odbycie Przysposobienia Bibliotecznego.

Zapraszamy wszystkich czytelników korzystających z usług naszej biblioteki do zapoznania się z treścią kursu Przysposobienia Bibliotecznego. Zawiera on  informacje o księgozbiorze, zasadach udostępniania  zbiorów oraz narzędziach wyszukiwawczych pomagających umiejętnie i właściwie docierać do poszukiwanej literatury i źródeł informacji. Ułatwi to wszystkim użytkownikom efektywne korzystanie ze zbiorów biblioteki.

 
 
 


Wykonanie: Dział IT         Copyright © 2009 Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone         administrator: Bartosz Adam Nowak