Strona główna | Zawiadomienie Uprzejmie informujemy czytelników biblioteki, że w związku z planowanym przeniesieniem

Uprzejmie informujemy czytelników biblioteki, że w związku z planowanym przeniesieniem zbiorów do nowego budynku w Centrum Nauki i Sztuki, część zbiorów jest niedostępna dla użytkowników. Dotyczy to międzyinnymi archiwalnych roczników czasopism ( polskich i zagranicznych ) oraz tej części księgozbioru która jest czasowo wycofana z kolekcji. Za wynikające z tego powodu utrudnienia dla osób korzystających z usług biblioteki PRZEPRASZAMY.

Wykonanie: Dział IT         Copyright © 2009 Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone         administrator: Bartosz Adam Nowak