Strona główna | Obowiązkowe Przysposobienie Biblioteczne

Informujemy, że zostało uruchomione Obowiązkowe Przysposobienie Biblioteczne dla studentów I-go roku. Przysposobienie biblioteczne jest dostępne na stronie biblioteki z poziomu menu lub pod linkiem. Kurs zakończony jest testem. Zaliczenie testu potwierdzenia odbycie Przysposobienia Bibliotecznego.

Zapraszamy wszystkich czytelników korzystających z usług naszej biblioteki do zapoznania się z treścią kursu Przysposobienia Bibliotecznego. Zawiera on  informacje o księgozbiorze, zasadach udostępniania  zbiorów oraz narzędziach wyszukiwawczych pomagających umiejętnie i właściwie docierać do poszukiwanej literatury i źródeł informacji. Ułatwi to wszystkim użytkownikom efektywne korzystanie ze zbiorów biblioteki.

Wykonanie: Dział IT         Copyright © 2009 Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone         administrator: Bartosz Adam Nowak